Člen skupiny ENETIQA

O nás

Hlavním předmětem podnikatelské činnosti TERMO Děčín a.s. je výroba tepelné energie, rozvod tepelné energie a výroba elektřiny. Společnost tepelnou energií pro vytápění a přípravu teplé vody zásobuje téměř 11 tis. domácností a více než 100 odběrných objektů veřejné správy, terciární sféry a podnikatelských objektů ve městech Děčín a Jílové.

Více informací

Termo DC LETAK 2Termo DC LETAK 2 logo-vize-barevnePro město Jílové spouštíme náš nový program.

 

Pes na radiátoruLevnější teplo

Společnost TERMO Děčín a.s. jako dodavatel tepelné energie navazuje na úspěšný program „Levnější teplo 2016“ do něhož se ve městě Děčín zapojilo více než 80% našich věrných zákazníků a rozšiřuje jej i pro věrné zákazníky ve městě Jílovém.

Jedná se o věrnostní program, který jeho účastníkům při uzavření smlouvy na dobu určitou 5-ti let, přináší nárok na slevu z ceny dodávané tepelné energie ve výši 10 %.

Uzavřete-li smlouvu na „Levnější teplo“ do konce roku 2018, poskytneme Vám výše uvedenou slevu i na vyúčtování za rok 2018.

Zákazníci v Děčíně ušetřili s věrnostním programem v roce 2017 více než 13 mil. Kč.

Distribuce  a prodej elektrické energie

Do roku 2020 plánujeme v Jílovém vybudovat lokální distribuční síť pro dodávky elektrické energie a připojení na vysokorychlostní internet. Rádi bychom Vám, na osobním jednání, předložili naši kompletní nabídku a smlouvu o smlouvě budoucí na připojení k distribuční síti a zvýhodněným dodávkám elektrické energie vyrobené v Jílovém.

Pokud využijete naší komplexní nabídku a zkombinujete naše dodávku elektrické energie s FVE systémem, který Vám dodáme, můžete na elektrické energii uspořit i více jak 50% současných nákladů.

Kontaktujte nás

Tel. 412 552 440, , www.ted.enetiqa.cz

 

BEZ ODSTÁVKY A HAVÁRIÍ

Vážení zákazníci,

dodávky tepelné energie fungují bez přerušení. Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny. Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

Pro informace o dodávce tepla do Vašeho objektu volejte na telefonní čísla 412 552 444 nebo 602 413 654.

 

 

termo-decin-banner-sokoli

Jak se k nám dostanete?

imgMap_termo