Člen skupiny ENETIQA

O nás

Hlavním předmětem podnikatelské činnosti TERMO Děčín a.s. je výroba tepelné energie, rozvod tepelné energie a výroba elektřiny. Společnost tepelnou energií pro vytápění a přípravu teplé vody zásobuje téměř 11 tis. domácností a více než 100 odběrných objektů veřejné správy, terciární sféry a podnikatelských objektů ve městech Děčín a Jílové.

Více informací


Termo DC LETAK 2Termo DC LETAK 2 logo-vize-barevnePro město Jílové spouštíme náš nový program.

 

Pes na radiátoruLevnější teplo

Společnost TERMO Děčín a.s. jako dodavatel tepelné energie navazuje na úspěšný program „Levnější teplo 2016“ do něhož se ve městě Děčín zapojilo více než 80% našich věrných zákazníků a rozšiřuje jej i pro věrné zákazníky ve městě Jílovém.

Jedná se o věrnostní program, který jeho účastníkům při uzavření smlouvy na dobu určitou 5-ti let, přináší nárok na slevu z ceny dodávané tepelné energie ve výši 10 %.

Uzavřete-li smlouvu na „Levnější teplo“ do konce roku 2018, poskytneme Vám výše uvedenou slevu i na vyúčtování za rok 2018.

Zákazníci v Děčíně ušetřili s věrnostním programem v roce 2017 více než 13 mil. Kč.

 

TERMO DL LETAK predniDistribuce  a prodej elektrické energie

Do roku 2020 plánujeme v Jílovém vybudovat lokální distribuční síť pro dodávky elektrické energie a připojení na vysokorychlostní internet. Rádi bychom Vám, na osobním jednání, předložili naši kompletní nabídku a smlouvu o smlouvě budoucí na připojení k distribuční síti a zvýhodněným dodávkám elektrické energie vyrobené v Jílovém.

Pokud využijete naší komplexní nabídku a zkombinujete naše dodávku elektrické energie s FVE systémem, který Vám dodáme, můžete na elektrické energii uspořit i více jak 50% současných nákladů.

 

Kontaktujte nás

Tel. 412 552 440, , www.ted.enetiqa.cz

 

Nabídku naleznete i ZDE

Letáček ZDE

Odstávka

CZT BYNOV

Vážení zákazníci,

v souladu s odstavcem d), článku č.4, §76 zákona č.458/2000 Sb – Energetický zákon, bude provedena nezbytná provozní manipulace na teplárenském zařízení CZT Bynov  s přerušením dodávky TE. Toto bude provedeno ve čtvrtek v noční době z 14. – 15.9. od 23:00 – 3:00.

Dodávka tepelné energie bude obnovena bezprostředně po skončení prací.

Děkujeme za pochopení. 

TERMO Děčín a.s.

 

termo-decin-banner-sokoli

Klíčové kontakty

Dispečink
nahlášení poruch, informace o odstávkách
tel.: 412 552 444
mobil: 602 413 654
e-mail:

V případě poruch v dodávce tepelné energie můžete kontaktovat dispečink TERMO Děčín a.s., který je pro odběratele k dispozici 24 hodin denně.

Jak se k nám dostanete?

imgMap_termo